همه دسته بندی ها

درباره ما

تو اینجایی : صفحه اصلی> درباره ما

Zhuzhou Huarui Precision Cutting Tools Co.,Ltd

Zhuzhou Huarui Precision Cutting Tools Co., Ltd. (کد بورسی: 688059) در مارس 2007 با سرمایه ثبت شده 44.008 میلیون یوان تأسیس شد. 

Huarui عمدتاً در تحقیق، توسعه، تولید و فروش درج های کاربید سیمانی مشغول است و از شهرت بسیار خوبی در چین برخوردار است.

Huarui از استراتژی توسعه "تحقیق و توسعه مستقل، نوآوری مستمر" که در تحقیق و توسعه درج های کاربید سیمانی اختصاص یافته است، به طور مداوم بهبود عملکرد کلی و بهینه سازی فناوری ساخت را دنبال می کند.

Huarui با تکیه بر انباشت چند ساله فناوری و استعدادهای ماهر، همراه با معرفی، هضم تجهیزات پیشرفته، فناوری هسته مستقل خود را در زمینه های "مواد زیرلایه"، "ساختار تراشه شکن"، "شکل دهی دقیق" تشکیل داده است. و 'پوشش سطحی'. سری تراشکاری، فرزکاری و حفاری را به عنوان سه خط تولید اصلی توسعه داد.

محصول اصلی Huarui از نظر عملکرد برش دقت ماشینکاری، راندمان ماشینکاری و عمر مفید در سطح داخلی پیشرو است. دسترسی به بازار رده بالای داخلی که برای مدت طولانی تحت سلطه شرکت های اروپایی، ایالات متحده آمریکا، ژاپن و کره بود، به خصوص برای درج فرز که مزیت رقابتی به دست آورد.

Huarui به‌عنوان «شرکت ملی با فناوری پیشرفته»، «شرکت غول‌پیکر ملی»، «مرکز فناوری سازمانی شناخته‌شده استان هونان» و «100 طرح اجرای طرح نوآوری علمی و فناوری 2020» که توسط کمیسیون توسعه و اصلاحات هونان به رسمیت شناخته شده است، اعطا شد. . نام تجاری "HARDSTONE" آن در چهارمین نظرسنجی کاربران ابزار برش به عنوان "برند رضایت مشتری" انتخاب شد و سری FM مستقل ساخته شده از فرز برنده "جوایز لبه طلایی" و "جوایز نوآوری فناوری Ringier" شد.

اپلیکیشن‌های کارخانه

bt
bt
bt

تجهیزات

bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt